Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

fitoni para

0 Euro

Përshkrimi

Përshkrimi:
1.Regjistrohuni ne http://www.neobux.com/?r=romeo125.
Shkoni aty ku thot View adwertistememt
dhe do ju dal nje faqe me disa ikona verdha jeshjile
klikojini dhe do ju dal nje pik e kuqe klikoni piken e kuqe
dhe do ju hapet nje faqe e re prisni sa te thot acount credited
dhe mbylleni faqen kshu veproni me te gjitha ikonat
cdo dite per vetem5 minuta ne dite dhe fitoni para


URL: http://www.neobux.com/?r=romeo125
Fjalë Kyçe:
Statistika: 670 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

fitoni para

Postuar Nga:

romi

Albania


29/03/2013 3:13 pm


355685037926


Ofertat Më Të Shikuara