Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Fm Group

Kontakt

Përshkrimi

Ofrohet pune ne shitje dhe menaxhim part-time dhe full time .Me ose pa eksperience ne kete fushe Nga kompania FM Group Albania . Perme shume informacione kontaktoni ne adresen e emailit : ivana.kapllanaj@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 716 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

FM Group Albania

Tirane


06/10/2012 3:46 pm
Ofertat Më Të Shikuara