Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Hotel Iliria Tirane ofron vend pune Recepsionist/e.

Kontakt

Përshkrimi

Hotel Iliria kerkon recepsioniste.
1) 1 vajze per turnin e dyte, orari 13:00 – 21:00.
2) 1 djale per turnin e trete, orari 21:00 – 05:00

Te zoterojne shume mire gjuhen angleze dhe italiane.

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit : 042371700.

Hotel Iliria Tirane,
Adresa: Rruga e Elbasanit, perballe me Fakultetin Filiologjik.


URL: www.hoteliliriatirana.com
Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 568 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Hotel Iliria

Rruga e elbasanit, perballe me fakultetin Filiologjik.


12/05/2013 4:09 am


042371700


Ofertat Më Të Shikuara