Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Infermiere dhe fizioterapiste

1500 Euro

Përshkrimi

ArenaJobs, agjenci punesimi me eksperience ne kete sektor ofron mundesi punesimi per infermiere dhe fizioterapiste ne qytetet italiane. Kandidatet duhet te keni mbaruar arsimin e larte.
Per me teper informacion kontaktoni:
Erion Ibershimi (perfaqesues per Shqiperine)
tirana@arenajobs.ro Skype: erion.ibershimi
http://arenajobsal.roxer.com


URL: http://arenajobsal.roxer.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 2514 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi