Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ing.Kimiste/Laborante kimiste

Euro

Përshkrimi

Kompania franko-shqiptare \” PRIMALAT\” shpk ( selia ne periferi te Sukth, Durres), e specializuar ne perpunimin e qumeshtit dhe nenprodukteve te tij, ne kuader te zgjerimit te kapaciteteve, ofron punesim per Ing. kimiste/Laborante kimiste.

KRITERET:
-Kandidatet duhet te jene diplomuar per KIMI INDUSTRIALE.
-Njohja e gjuhes angleze/italiane perben domosdoshmeri.
-Prioritet do te kene kandidaturat me pervoje pune te konsiderueshme.
-Vendbanimi ne Durres do te ishte nje tjeter prioritet.

Te interesuarit mund te dergojne aplikimet e tyre ( ku te perfshihet CV ne shqip, foto bashkengjitur dhe lista e notave) ne adresen:
jonidapapa@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1087 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ing.Kimiste/Laborante kimiste