Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Inxhinier

Euro

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI
Pespa & Albania Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 20 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kangjella, fasada, dyer, dritare, grila, struktura fotovoltaiku, shtepi parafabrikate, mobilje, korniza perdesh, etj

Ajo eshte lider ne kete fushe ne tregun vendas dhe eshte shtrire fuqishem dhe ne tregun ballkanik, europian dhe ate afrikan.

Vendet kryesore ku ajo eshte aktive ne eksporte jane: Kosove, Greqi, Maqedoni, Mal i Zi, Bosnje dhe Herzegovine, Itali, Serbi, Slloveni, Malte, France, Austri, Zvicer, Tunizi , Bullgari etj.

Pespa & Albania Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Inxhinier ndertimi.

Kriteret e nevojshme :

1)Te kete mbaruar Inxhinieri ndertimi / Te dije shume mire punimin ne CAD / 2D 3D
2)Te kete njohuri shume te mira ne preventiva
3)Te kete experience minimum 2 vjet
4)Te kete njohuri shum te mira te gjuhes Italiane / Greke / Gjermane / Frenge avantazh gjuhe e dyte Anglisht
5)Do te punesohet nga Pespa Albania Alumin per filialet jashte shtetit (Itali, Greke, France, Gjermane)
6)Te jete i disponueshem per udhetime jashte shtetit.

Paga do te jete ne baze te aftesive Individuale dhe eksperiencave respektive duke u testuar.

Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen e-mail: coordinator.president@pespagroup.com

Ju lutem te vendosni ne subjektin e e-mailit pozicionin per te cilin aplikoni!
Vetem kandidatet e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen!
________________
L.14, perballe Gjykates se Apelit
Durres – ALBANIA
Mob: +355 68 20 84 735
E-mail: coordinator.president@pespagroup.com
Web: www.pespagroup.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 789 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi