Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Jepet me qera lokal i kompletuar

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofrohet
jepet me qera lokal i kompletuar me sip 130m si dhe nje salle interneti me 35 kompjutera ne pune te tere. keto jepet per nje vit ne dore ose dhe mund te shitet si bisnes sipas kerkeses te interesuarit Cmimi eshte i diskutushem.
Tel; 0672057289

Cel. : 0672057289


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1803 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Jepet me qera lokal i kompletuar

Tirane / Shqiperi


17/10/2010 4:16 pm


0672057289


Ofertat Më Të Shikuara