Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkohen 100 operator telefonik ne gjuhen italiane ne ProMarketing

Kontakt

Përshkrimi

Jeni te rinje, ambicioz, zoteroni shume mire ne te folur gjuhen italiane, deshironi te punoni pa hequr dore nga studimet? ProMarketing eshte vendi I duhur per ju!
ProMarketing eshte ne kerkim te operatoreve telefonike ne gjuhen italiane.
Kriteret e nevojshme :
• Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
• Reza te larta ne kete profil
• Experience ne fushata telefonie
ProMarketing ofron :
– Paga minimale 40000 lek
– Bonuse motivuese
– Mundesi rritjeje ne karriere
– Orare fleksibel
– Ekip pune rinor
– Ambient te pershtatshem, te kendshem dhe frymezues pune
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat 0689026874 / 0689026875 ose mund te dergoni CV- te tuaja ne adresat elektronike valbona.gjonaj@promarketingal.com / hr@promarketingal.com.
ProMarketing kerkon gjithashtu SUPERVIZOR, me eksperienc te gjate pune ne kete profil, kryesisht ne fushata telefonie! Te interesuarti te kontaktojne ne adresen email : hr@promarketingal.com ose ne numrin e celularit 0689026874!
Adresa : Rr “Faik Konica”, No 1, Ada Tower, prane pasticeri Venecia! Kontaktoni per te prenotuar intervisten tuaj ne numrin 0689026875!
ProMarketing ju mirepret!


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 573 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kerkohen 100 operator telefonik ne gjuhen italiane ne ProMarketing

Postuar Nga:

ProMarketing

Tirane


15/05/2012 6:25 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara