Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkohen 300 Operator Telefonike (teleseller) M/F

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, Durres, kerkohen 300 Operator Telefonike (teleseller) M/F
Tregi Marketing Group sh.p.k.

SHOQERI E RE MULTINACIONALE

Kerkon te punesoje per nevojat e saj :300 Operator Telefonike (teleseller) M/F

Kushtet:

Mosha: 20-40 vjec
Arsimi: i Mesem ose i Larte
Njohuri:
Gjuha Italiane e folur shume mire
Gjuha gjermane e folur shume mire

(Njohje dhe perdorim i mjaftueshem i PC)

Detyra

Promocione, Sondazhe, Kerkime tregu, Teleselling
(Eksperienca ne kete fushe nuk eshte e domosdoshme)

Paga e kenaqshme per tregun e punes.

Dokumentacioni i kerkuar : CV me foto

Te interesuarit mund te paraqiten prane shoqerise Tregi Marketing Group sh.p.k.ne Tirane

Rr. ” Reshit Petrela”, Kompleksi i pallateve te Usluges, Kati I-II, (prane Stacionit te Trenit, ne krah te Procredit Bank).

Gjithashtu mund te dergoni CV tuaj ne adresen job@tregimarketing.com
Per cdo intrerviste kerkohet nje kopje te CV-se me vete.

Tel. : 04 241 89 58/ 59/ 60


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 940 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkohen 300 Operator Telefonike (teleseller) M/F

Tirane / Shqiperi


16/10/2010 3:09 pm


04 241 89 58/ 59/ 60


Ofertat Më Të Shikuara