Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

kerkohen vullnetare

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkohen vullnetare
NGO IFAOCT

Instituti per Luften Kunder Krimit te Organizuar dhe Terrorizmit, ne vazhdim te zbatimit te programeve te ndryshme te tij, do te filloje zbatimin e disa projekteve me natyre kryesisht sensibilizuese.

Per kete qellim, kerkon vullnetare nga fusha te ndryshme qe kane deshiren te japin ndihmesen e tyre ne minimizimin e akteve te tilla.

Vullnetaret qe kane eksperience dhe/ose deshire ne mesimdhenie, ne shpjegime para auditorit,intervista,sondazhe dhe aftesi te tjera komunikuese jane te mirepritur per projektet prezantuese dhe informuese neper shkolla, auditore te tjere dhe me gjere.

Te gjithe vullnetaret, do te inkurajohen te paraqesin dhe te mbrojne projekte apo ide te ndryshme, duke u bere keshtu anetare aktiv me te drejta te plota te Institutit.

Ne perfundim, do te paiseni me certifikate pjesemarrje ku do te dalin ne pah aftesite tuaja profesionale dhe falenderimi per punen e kryer.

Ju ftojme te aplikoni ne adresen e e-mailit: secretariat@ifaoct.org


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 1171 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi