Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

kerkohet Menaxher shitje

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkohet Menaxher shitje
Kompania Harri Lena Sh.p.k, me aktivitet ne fushen e lengjeve (uji Trebeshina), detergjenteve dhe produkte te tjera ushqimore, me qender ne Tirane, per nevojat e saj kerkone te punesoj Agjente Shitje.

Detyrat dhe pergjegjesit :
Promovim dhe shitje.
Evidentimi i klienteve te rinj ne treg.
Kontakte te vazhdueshem me klientet.
Regjistrimi i te dhenave per subjektet si dhe porosite per shitjet.
Kushtet qe duhet te plotesojne aplikantet jane :
·Te jene me banim ne Tirane.
·Te kene mbaruar shkolle te mesme (kane avantazh te diplomuarit ne Marketingut ose fusha te ngjashme).
·Te njohe mire bazat e office
·I afte per te punuar nen presion.
·Aftesi te mira komunikuese
·Eksperience pune e ngjashme (deri ne 2 vjet) perben avantazh.

Mirepresim aplikimet tuaja deri ne date 25/11/2010
Nese plotesoni kriteret e siperpermendura ju lutem kontaktoni ne adresat:

jorida.luzi@harrilena-al.com
gegaerion@yahoo.com

Mob : 355692041225

Cel. : 355692041225


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1294 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi