Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkohet Recepsioniste

Euro

Përshkrimi

ProMarketing shpall te lire pozicionin e punes per Recepsion.

Kriteret baze :
1 – Te kete arsim te larte
2 – Te gezoj njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office
3 – Te kete njohuri shume te mira te gjuhes italine
4- Te jete e komunikueshme dhe e paraqitshme

ProMarketing ofron :
1 – Kontrate te rregullt pune
2 – Paga 20000 lek / muaj
3- Ore pune 6.30 ne dite
3 – Ambient shume I mire pune

Jeni te mirepritur
Te interesuarat mund te kontaktojne ose paraqiten ne kete adrese per intervisten :

Adresa : Rr “Sami Frasheri”, Pallati Tekno – Projekt, ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi
Cel : 0689026875


Fjalë Kyçe:
Statistika: 586 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane


03/03/2014 8:35 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara