Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

kerkohet specialist Finance

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkohet specialist Finance
Kerkohet nje specialist per:

Finance

Kandidati duhet te plotesoj keto kushte:

1. Te kete mbaruar fakultetin ekonomik
2. Te njoh shume mire mardheniet financiare,
3. Mardheniet me bankat dhe termat bankar
4. Te dije te hartoj plane biznesi, projekt buxhete.
5. Te njoh shkelqyer gjuhen angleze me terma ekonomik dhe financiar
6. I/e afte te punoj ne grup, ne mardhenie tensioni dhe presioni
7. Te dij te ndertoj mardhenie shume te mira komunikimi.

E theksojme ne menyre te vecante kete pike:

Te njoh shkelqyer gjuhen angleze me terma ekonomik dhe financiar!!!

Lutem vetem kerkesat serioze. Angazhimi do te jete vetem pas nje bisede informuese.

Te interesuarit te dergojne menjehere nje Cv me foto ne email:

agkontrat@yahoo.com

A G Company

Tirane


Fjalë Kyçe:
Statistika: 877 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

kerkohet specialist Finance

Tirane / Shqiperi


19/11/2010 6:18 am


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara