Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj Aktore

3000 Euro

Përshkrimi

igantFilm Production, Zvicer kerkon nje aktore per nje Projekt Kinematografik \”Reaction Killers\” me metrazh te gjate, ne gjuhen shqipe, ( anglisht dhe gjermanisht jo domosdoshmerisht). filmi xhirohet ne Shqiperi, Zvicer dhe ne vende te tjera te Ballkanit.\\
Profili i Aktores kryesore: -Mosha: 22-40 -Gjatesia: 160-177cm -Tipi: klasik dhe me karakter te forte
Pagesa eshte sipas kushteve standarte te Ballkanit.
Aplikimet te behen ne adresat e meposhtme ku CV-se ti bashkangjisni edhe foto: swiaacontroll@hotmail.com http:/www.facebook.com/johnamati.125.
iu pershendes dhe Suksese!
cel: 0041779691799


Fjalë Kyçe:
Statistika: 979 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi