Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj vend pune

Euro

Përshkrimi

Pershendetje,

Kerkoj te punesohem ne nje prej pozicioneve te meposhtme: recepsionist (hoteli etj.), shofer, punonjes magazine, punonjes personeli prane nje Kompanie private/shteterore.

Zoteroj aftesi te mira komunikuese si dhe per te punuar ne grup me seriozitet dhe perkushtim. Zoteroj njohuri te mira te gjuheve te huaja perkatesisht te gjuhes italiane, angleze, greke. Jam i pajisur me patenten e mjetit drejtues, te klasit B.

Mirepres ofertat Tuaja per pune/njoftimet per interviste ne e-mail-in tim: deviskendo2@gmail.com

ose ne numrin tim te kontaktit Cel.: +355(0) 69 51 39 470

Ju faleminderit,

Devi Skendo


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1391 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi