Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj vend pune Mesuese e Gjuhes Angleze

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkoj vend pune Mesuese e Gjuhes Angleze
Kam mbaruar shkollen e larte, ne Fakultetin e Gjuheve te Huaja, dega Anglisht me rezultate te shkelqyera ne vitin 2008. Kam eksperience pune ne mesimdhenie prej 3 vitesh dhe ne perkthime nga anglishtja ne shqip dhe anasjelltas. Kerkoj te punesohem me kohe te plote ne profilin tim.

Cel. : 0693571143


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1726 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Kerkoj vend pune Mesuese e Gjuhes Angleze

Tirane - Shqiperi


05/01/2010 6:49 am


0693571143


Ofertat Më Të Shikuara