Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kerkoj Vend pune si Elektricist

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, kerkoj vend pune Elektricist
Jam elektricist me eksperience pune shume vjecare, jam i afte per instalime elektrike, riparim elektroshtepiake, teknik ups. Disponoj dhe patente te klasit B. Kontaktoni me mua ne adresen e e-mailit : tirana37@gmail.com, ose ne numrin cel : 0682328054.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 2676 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi