Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kërkojmë IT Produkt Shitës Rroga 1.188,45 Euro

1188 Euro

Përshkrimi

Keni pasur gjithmon deshir te fitoni euro me pune serioze por nuk ju esht dhuruar mundesia e vertet
Tani Firma Shqiptare Venet Ltd. qe ben Biznes Aktiv ne IT Tregun te CH/DE/UK/USA/NO/KS/AL/SE/MK/AT/ME
Ofron Vende Pune Me Pagesa Mujore Stabile.

Koncepti jone , eshte Shum i leht dhe dhurues me mundesi te larta per perfitime me numra serioz financiar
Juve punoni ne Internet ne Projekte qe keni besim ndonje dit do te fitoni Pagesa mujore te mira.
Me projektet qe keni mire po deri me tani deshtoni dhe deshtoni sepse skeni mundesi investimi
Apo ju mungon thjesht vullneti deri kur te ndertohet ai projekt.
Ka Mbaruar ajo koh filloni tani ne Venet Ltd. dhe Perfitoni Gjdo Muaj Rroge te Sigurt.

Si funksionon kjo ?
-Juve thjesht nuk keni koh te Caktuar kur te beni Shitje dhe si te Beni shitje.
Ju Vet Vendoseni kur te Punoni dhe kur te Pushoni Koncepti juaj ju Dhuron te Punoni aq sa Keni Deshir te Fitoni Para
Ne rast se shembull keni kontaktuar me Venet ju ka Pranuar te Filloni Punen Juve mrenda Disa diteve mund te theni Rekorded
E juaja dhe te Perfitoni 100%. Pse te perfitoj sepse Venet Ltd. Ofron 100% Provision ne Gjdo shitje qe beni
Juve keni te drejt te Punoni ne qfardo menyre qe keni deshir ti beni Shitjet deri sa Qellimi te perfundoj me Suksess
Shitje te Bera! Perfitim per ju! Juve i keni gjitha te drejtat per menyrat e Shitjeve deri sa nuk behen Premtime
Dhe Ofrohen Sherbimet me Detajet qe nuk Ekzistojn ne Faqen Officiale mire po edhe per kete Venet ka Staff qe Kontrollon
Gjdo Shitje.

Si te ja filloj Punes pas Pranimit ne Venet Ltd. ?
– Ne rast se Pranoheni si Puntor nga Venet juve do te pranoni Instruksione si te Filloni dhe si te beni Gjdo
Muaj Suksess.

A do te punoj edhe si Support ?
– Per fat te mir juve skeni nevoj te Punoni si Support sepse Venet Ltd. nuk ka deshir te Ngarkoj puntoret e saj
Me shum kerkesa juve qka duhet te beni vetem shitje dhe asgje tjeter nuk keni nevoj te pranoni ndonje Ankes
Nga ndonje person qe keni ber shitje per ato dhe gjithqka ne teknik dhe kerkesa kujdeset Venet Ltd.

Do te thot Beni Shitje Fitoni dhe Pranoni Parate e Juaja Gjdo Muaj ne Bank. Kudo qe te jetoni ne Bote.

Tani ju Prezantojme 2 Sistemet tona Provizionale qe Paguhen gjdo Muaj Sigurt Shiqoni Shembujt me te mir.

Sistemi 15A Provision:

» Puntori Ben 15x Shitje te Personal Pakos me Afat 6 Mujor Pranon = 214,50 Euro / 100% Provision
» Puntori Ben 15x Shitje te Personal Pakos me Afat 12 Mujor Pranon = 343,32 Euro / 80% Provision

Perfitimi Mujor me Sistemin 15A: 557,82 Euro

Sistemi 15B Provision:

» Puntori Ben 15x Shitje te Business Pakos me Afat 6 Mujor Pranon = 457,05 Euro / 100% Provision
» Puntori Ben 15x Shitje te Business Pakos me Afat 12 Mujor Pranon = 731,40 Euro / 80% Provision

Perfitimi Mujor me Sistemin 15B: 1.188,45 Euro

Keto shembuj jan 2 Sisteme pasi te aplikoni mund ta Zgjedhni per gjdo muaj qe fillon njeren nga keto Sistemet
Siq nese muajn e pare keni deshir te punoni me pak dhe te beni shitje me te lehta Pranoni Sistemin 15A
Ne rast se keni vullnet dhe doni te perfitoni me Sistemin 15B edhe kjo mundet.

A duhet te shes Paketa gjithqysh me Obligim ?
– Per fat te mir nuk jeni te obliguar te shiteni aq shum Paketa aq sa mundeni dhe aq sa keni deshir
Ndersa sa me shum qe te ofroni dhe te beni shitje juve aq me shum Perfitoni sepse per gjdo Shitje
Te Periodes 6 Mujore pranoni 100% Pages Venet nuk ka asnje Fitim ne Shitjet qe Beni Ju per her te Par.

Kur behen Pagesat ?
– Pa mar parasysh sa keni fituar 300 apo 5.000 euro veten ju dergon Parate Gjithmon me 1. e Muajt qe Vjen
Atje ku keni Deshir Bank Transfer , Kospay , Moneybookers , PayPal , Western Union Te Gjitha mundesit
Jan te Hapura.

Njoftojme qe gjdo Puntori te ri ne Venet do ti ofrohet 1x Domain dhe 1x Hosting Pako Falas
Qe te ket mundesi edhe nepermjet Menyrave tjera te perfitoj nga Venet Ltd.

Dhe e gjitha kjo behet nga Venet Ltd. Per juve qe te Perparojme Sebashku.

Keni deshir te ja Filloni Punes ?
Na Kontaktoni Ketu.

E-Mail: job@venet.ch
Job Tel: +49-1515-7-5050-13

Juve mund te na Kontaktoni edhe Nepermjet Tel. Dhe te Bisedoni me Mudzaedin Vehabi
Ai qe e ka be te mundur kete mundesi.


URL: http://www.venet.ch
Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1550 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Venet - Professional IT Solutions.

WorldWide


13/11/2009 5:46 am


+49-1515-7-5050-13


Ofertat Më Të Shikuara