Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Key Account Manager

0 Euro

Përshkrimi

Agna Group, prodhuese dhe importuese ekskluzive ne Shqiperi te markave te mirenjohura si PEPSI, Lipton, Karelia, Amstel, Heineken, Glina, Diageo, Barilla, Chipita, Nestle, 7 Days,etj, njofton
pozicionin e lire te punes per:
KEY ACCOUNT MANAGER
Te kene arsim te larte

Te kene njohuri shume te mira te gjuhes
Angleze

Te jene njohes shume te mire te programeve
baze te kompiuterit (çertifikata ECDL përbën avantazh).

Te kene deshmi aftesie per drejtim automjeti
Te jene energjike e te komunikueshem

Eksperiencat e meparshme ne fusha te ngjashme perbejne avantazh

Te interesuarit mund te aplikojne nepermjet dergimit te Curriculum Vitae,deri
me date 21 Qershor 2010, ne adresen e-mailit: hr@agnagroup.com.
Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin Cel :0682078443


Fjalë Kyçe:
Statistika: 816 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi