Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

KURSE TE SISTEMIT AMADEUS PROFESIONAL

10000 Lek

Përshkrimi

Agjensia

EUROPA EXPRESS

Ofron kurse per AGJENTE UDHETIMI DHE TURIZMI me vetem 10 mije leke te reja ne muaj.
Orari eshte fleksibel dhe mund ta zgjidhni sipas deshires.
Ne mbarim te ketij kursi do jeni ne gjendje te perdorni mjafte mire dhe me pergjegjesi sistemin Amadeus.

KURSANTES ME TE MIRE I OFROHET VEND PUNE PRANE AGJENSISE TONE.

Vendet jane te kufizuara prandaj nxitoni te beni zgjedhjen tuaj per te mare nje profesion te ri….

Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne adresen tone te e-mailit:
__________________________
europa_expres@hotmail.com ose :

Tel. : 04 22 38 049
Cel. : 068 34 35 829/069 34 81 817
Adresa:Rr e Durresit.Tek Blloku i Amabasadave
Perballe Piceri Zio Peppe


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1138 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi