Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Kuwait, ofroj vend pune Parukiere

Euro

Përshkrimi

POZICIONI : Parukierë (M/F)
VENDNDODHJA: Kuwait
KOHËZGJATJA : Kontratë 1 vjeçare.
MOSHA: 20 – 30 vjeç.
ORARI: 8 orë pune në ditë, për 5 ditë në javë
PAGESA: 750 $ – 1000 $ neto në muaj.
PUSHIME: 30 ditë pushime në vit, të paguara nga punëdhënësi.
AKOMODIMI: Akomodimi dhe ushqimi i hequr nga punëdhënësi, gjatë gjithë periudhës së kontratës.
EKSPERIENCA : preferohet që kandidatët të kenë eksperienca të mëparshme
NIVELI I GJUHËS: duhet të keni një nivel shumë të mirë të gjuhës angleze, veçanërisht në të dëgjuar dhe të folur.

Për të aplikuar duhet të paraqiteni personalisht pranë zyrave tona ose dërgoni CV-në me email në adresën e mëposhtme.
CV-ja duhet të jetëe shoqëruar me fotografi(fotoja të jetë me ngjyra dhe me përmasa 6×4 cm) në gjuhën angleze.

Shënim:Aplikimet për këtë pozicion pune pranohen deri më 27 Nëntor 2012 ora 16.30.
__________________________________________________ ___________________
Adresa: Qendra e Biznesit “Karl Topia” kati i dytë, (pranë rrethrrotullimit të Zogut të Zi), Tiranë-Shqipëri.
Web: www.zgroup.al;www.workeveryday.al, facebook
E-mail: info@zgroup.al ; apworkeveryday@yahoo.com
Telefon: 00355445349987, Cel: 00355697227770, sms 00355682030707
dergo E-Mail


Fjalë Kyçe:
Statistika: 663 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Kuwait, ofroj vend pune Parukiere