Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Libertagia Mondial

Kontakt

Përshkrimi

Pershendetje

Kompania LibertaGia Ofron PUNE online !!!!

1- Eshte nje biznes pa INVESTIM
2- Nuk vendos kritere apo limite ne CV e njerezve qe kerkojne te bejne kete biznes.
3- Nuk kerkon njohuri te tepruara interneti, thjesht te dish te perdoresh kompiuterin ose ti bashkangjitesh nje grupi qe zoteron kompiuterin ne nivelin fillestar.
4- Nuk kerkon studime dhe diploma universitare .
5- Thjesht duhet te kesh mbushur 18 vjec, dhe te kesh deshiren e madhe apo nevojen per te fituar para.
6- Te disponosh thjesht disa minuta ne dite per kete biznes sepse, duke qene biznes modern dhe online, nuk do te thote qe ky biznes nuk kerkon dedikim!

LibertaGia është kompani me bazë në Lisbon, Portugali. Kjo kompani ofronë produkte të ndryshme si:
Marketing Multinivel Online
Website,
Aplikacione softverike,
Hapsira online për ruajtëje të gjërave tuaj, si cloud storage, dhe shumë produkte tjera teknologjike online.

Perfitimet minimale janë 15$ në JAVE, dhe përfitimet më të mëdha varen pikërisht nga dëshira juaj.
Me një vullnet të mirë, me një passion dhe punë të suksesshme ju mund të përfitoni edhe 400$ në JAVE
dhe mos të (per te mos thene qe mundesite jane edhe per fitime me te medha)

Gjithcka qe ju duhet eshte:
1. Kompjuteri
2. Interneti
3. 30 min punë në ditë

Perfytyroni:

Shpenzoni orë të gjata duke përdorur internetin?
Ju sa përfitoni nga kjo kohe qe perdorni Internetin?
Asgjë më shumë se 0.00$ dhe humbje të
kohës!

Sikur të hapni llogari për çdo anëtarë të familjës suaj?

Shembull: 3 anëtarë në familjën tuaj, 3×60$/muaj = 180 x 12muaj = 2160$ ,
që të 3 mund ta blejn pakon e dytë dhe pasi ta blejn pakon e dytë do ju mbeten në llogari nga 320$ secilit anëtarë
, pra gjithësej 960$ përfiton ajo familje , dhe njëkohësisht do ta ken pakon e dytë,
që përfitimet mujore do ju ngriten nga 60$ në 100$ !

Prap mendon se nuk ia vlenë të hapni llogari në LibertaGia?
Po sikur të llogaritni që këto para i keni si kursime?

Mos humb kohë shpejto, bëhu pjesë e kompanisë LibertaGia dhe përfito!

Ju Faleminderit

Per Rregjistrime dhe Informacione Kontaktoni ne Facebook .
https://www.facebook.com/libertagiatirana
email: libertagia-tirana@outlook.com
Web – Shume shpejt…
Pershpejtoni Rregjistrimet jane falas me vone rregullat e Kompanise mund te ndryshojne dhe do jet me Pagese .


URL: https://www.facebook.com/libertagiatirana
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1419 Shikimet Totale, 4 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Libertagia Mondial