Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mekanik bicikletash

Kontakt

Përshkrimi

Programi Ecovolis , per sherbimin e bicikletave publike ne Tirane, kerkon te punesoje me kohe te plote nje mekanik per riparimin dhe mirembajtjen e bicikletave. Kandidati duhet te kete pervoje ne riparimin dhe mirembajtjen e bicikletave, te jete I pajisur me licence per drejtimin e automjetit, (patente) dhe moshe relativisht te re.

Kontakt:

Tel: 0672049164
Email; info@ecovolis.com

Tel. : +355 044 50 25 74

Cel. : 0672049164
__________________
Ecovolis – Bicikleta Juaj!
__________________________
Adresa: Rruga Dora D\\\’istria
Tel: +355 (0) 44 50 25 74
Mob: +355 (0) 67 20 49 164
Email: info@ecovolis.com
Web: www.ecovolis.com
Web1: www.ecovolis.info


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 943 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi