Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Menaxher Sektori

Kontakt

Përshkrimi

Data :15/10/10

Menaxher Sektori

Ftojme te aplikojne ne emer te klientit tone, nje kompani e mirenjohur ne fushen Ndriçimit dhe Mobilimit te Brendshem dhe me plane ambicioze per zgjerimin ne tregun shqiptar, persona te interesuar te cilet kane pasion per arredimin dhe dekorin.

Kjo eshte nje mundesi e mrekullueshme per t’u bashkuar me ekipin e klientit tone, ne nje pozicion ku ju mund te jeni krenar per produktet me cilesi te larte qe keni ofruar.
Kjo eshte nje mundesi te punosh ne nje mjedis ku ju mund te ndihmoni klientet te bejne ambjentet e tyre me te bukura dhe te rehatshme, ku aftesite e krijimtarise qe ofron zgjidhje konsiderohen si themeli i nje karriere te qendrueshme.

Kualifikimi:
Njohuri si Interior Designer / pervoje ne shitjeAftesi ti kushtoje vemendje çdo konsumatori per sherbime cilesore dhe zgjidhjeAftesi te komunikimit efektiv per te krijuar nje marredhenie te besuar dhe per te punuar me klientetNivel i larte te krijimtarise dhe te organizimitProduktiv me udhezime minimale ose mbikeqyrjeQellimi i orientuar dhe i motivuar me nje deshire per suksesDrejton punen drejt rezultateve pozitiveQartesi komunikimi ne menyre efektive , degjon per deshirat dhe nevojat e klienteveAngazhim per zhvillim te vazhdueshem personal dhe profesional Kerkesat:
Pervoja ne fushen Arredimit te Brendshem Diplome ne Arkitekture e preferuarPervoje ne Shitje, mundesisht ne nje mjedis te shitjes me pakiceGjuha Italiane eshte nje domosdoshmeri. Njohurite ne Anglisht jane nje plusAftesite e sherbimit te klientit dhe dashire per te punuar me njerezMotivim i forte per sukses
Nese kjo tingellon interesante per ju, ne ju ftojme te aplikoni duke iu referuar vendit te punes ne krye te faqes tek : b.borana@d-dynamics.com
brenda dates 26 Tetor 2010.


Fjalë Kyçe: ,
Statistika: 802 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Menaxher Sektori

Tirane / Shqiperi


15/10/2010 2:08 pm


ska


Ofertat Më Të Shikuara