Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Menaxhere Marketingu ne terren

Përshkrimi

English Exam Center
Krijuar per te qene lider ne fushen e Gjuheve te Huaja kerkon:

Menaxhere Marketingu ne terren

Pervoja e punes dhe profesionalizmi perbejne perparesi.

Lutem dergoni Cv me foto ne adresen:

Adresa:

Rruga e Kavajes, Mbas Klinik?s Zonja e K?shillit t? Mir?

Cel: 069 57 65 006

e-mail: english.exam.tirana@gmail.com

Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1047 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi