Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Menaxhere zyre

Kontakt

Përshkrimi

E diplomuar ne “Administrim Biznesi” e afte per te perballuar situata konfuze, te ngarkuara, emergjente/, e afte per ta planifikuar dhe raportuar punen,. Me pervoje ne kete profil jo me pak se dy vjet/,


Fjalë Kyçe:
Statistika: 745 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Univers Reklama

Kashar, Tirane


18/01/2010 6:20 am
Ofertat Më Të Shikuara