Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

MENAXHERRRRE

1000 Euro

Përshkrimi

KERKOHET NJE MENAXHERE, TE JETE SIMPATIKE DHE E GATSHME TE PUNOJE ME ORAR TE ZGJATUR.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1037 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

FIRME KOZMETIKE

TIRANE


07/12/2010 11:56 am


2589896


Ofertat Më Të Shikuara