Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mesuese e gjuhes Gjermane

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Mesuese e gjuhes Gjermane Z GROUP SH.P.K Ofrojme vend pune me kohe te plote. Pozicioni i punes:Mesuese e gjuhes gjermane per zhvillimin e kurseve profesionale. Aplikantja duhet te plotesoje keto kritere: 1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin e Gjuheve te huaja,Dega Gjermanisht. 2)Te kete eksperienca te meparshme ne mesimdhenie. 3)Te kete eksperience ne perkthim. 3) Te perdore mire programet baze te kompjuterit. 4) Te perdore mire internetin. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Dergo cv-ne ne gjuhen shqipe me email ne adresen e meposhtme, me subjekt:Mesuese e gjuhes gjermane. _______________________________________________ Adresa: Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane Zogut te Zi). Celular: vec sms 00355697227770 Telefon. 0035544534987 e-mail zgroup.al@gmail.com www.zgroup.al, cmimi e diskutueshme, tel 00355697227770, email: zgroup.al@gmail.com
Dita e Rregjistrimit.: 12-01-2013 – Lajmërimi i fundit: 21-03-2013


URL: www.zgroup.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 645 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ZGroup

Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane zogut te zi).


22/03/2013 11:06 am


0682030707


Ofertat Më Të Shikuara