Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mesuese e gjuhes Italiane

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Mesuese e gjuhes Italiane Z GROUP SH.P.K ! Ofrojme vend pune me kohe te plote. Pozicioni i punes:Mesuese e gjuhes italiane per zhvillimin e kurseve profesionale. Aplikantja duhet te plotesoje keto kritere: 1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin e Gjuheve te huaja,Dega Italisht. 2)Te kete eksperienca te meparshme ne mesimdhenie. 3)Te kete eksperience ne perkthim. 4) Te perdore mire programet baze te kompjuterit. 5) Te perdore mire internetin. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Dergo cv-ne ne gjuhen shqipe me email ne adresen e meposhtme, me subjekt: Mesuese e gjuhes italiane. __________________________________________________ _____ Adresa: Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane zogut te zi). Celular: vec sms 00355697227770 Telefon. 0035544534987 e-mail zgroup.al@gmail.com www.zgroup.al, tel 00355697227770, email: zgroup.al@gmail.com


URL: www.zgroup.com
Fjalë Kyçe:
Statistika: 511 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ZGroup

Kompleksi “Karl Topia” kati i dyte ( prane zogut te zi).


22/03/2013 11:07 am


0682030707


Ofertat Më Të Shikuara