Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

mesuese e gjuhes turke

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, mesuese e gjuhes turke
Kerkohet mesuese e gjuhes turke me kohe te pjesshme mbasdite. Nese jeni te interesuar dhe keni studuar per kete gjuhe dergoni CV ne adresen e qendres sone: kursegjuhesh@yahoo.com si dhe nese dispononi nje metode per nivelin fillestar.
Faleminderit.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 752 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

mesuese e gjuhes turke

Tirane / Shqiperi


10/11/2010 3:51 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara