Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mundesi punesim nga shtepija

Kontakt

Përshkrimi

Zonja dhe Zotërinj,

Shfrytezoni produktin e ri për biznisin e Juaj – Fusion Talk. Një komunikim software video me 8 produkteve të komunikimit video në një paketë:
– Email Video, Video Conferencing, Live Transmetimeve, Fusion Wall, Share Video, Blog Video, E-Abonim, Video Auto-Përgjigjeje.Produkt Amerikan me sistem Amerikan, ky produkt eshte ne vend te email dergoni vidio email, eshte nje produkt i ri, ne kete pakete jane gjthsejt 8 produkte, nje prej produkteve eshte qe mund te organizoni vidiokonference me shume persona.

Pas lisencimit, antarsimit ju punoni per veten e juaj dhe tere ata qe punojm pas juve , ju perfitoni nga ata, qe formohet nje degezim qe nga secili antar i ri ju prefitoni provision.

Nuk nevoitet njohuri te vecanta, eshte i thjeshte per te punuar dhe shume profitabil.

Ju kurseni të holla dhe kohë me një produkt me cilësi lartë, që është i lehtë për perdorim. Tregojini botës me prodhimet dhe shërbimet e tyre me email video të gjallë. Përfitojnë nga Fusion Talk, ju do të jetë i habitur. Ja vlen!
Me respekt,
Ebemgrop
Kliko këtu:

www.TalkFusion.com/1718003


URL: tiedheune
Fjalë Kyçe:
Statistika: 750 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Mundesi punesim nga shtepija