Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

MUNDESI PUNESIMI

Kontakt

Përshkrimi

Federico Mahora GROUP është themeluar nga Artur Trawinski në vitin 2004. Ajo shpejt ka fituar \”zemrat\” e te gjitheve në botën e parfumeve, ajo është cilesuar nga furnizuesit e saj, partnerët, dhe konsumatorët si një kompani e ndershme dhe e besueshme. Gjatë katër viteve të fundit ajo ka zgjeruar gamën e produkteve, tani ajo ofron një zgjedhje mbi 200 parfume te ndryshme, së bashku me produkte të tjera make-up, dhe produkte shtëpiake të kualitetit të lartë. FM GROUP ka parë nje zgjerimin të shpejtë ndërkombëtar duke u hapur në 50 shtete të botës.
Suksesi ynë global, është për shkak të tre faktorëve kryesorë:
Ne ofrojmë produkte të cilësisë së lartë.
Çmime deri në 5 herë më te ulte se kompanive konkuruese.
Produktet tona promovohen përmes një rrjeti të trajnuar konsulentësh të pavarur.

Ka shumë arsye pse njerëzit në të gjithë botën morën vendim për të bashkpunuar me kompaninë FM Group World:

Ata dëshirojne të ardhura shtesë
Ata janë të shqetësuar për sigurinë e punës së tyre të tanishme
Ata dëshirojne një ndryshim në jeten e tyre
Ata dëshirojne të kenë më shumë kohë me familjen dhe miqtë e tyre
Ata dëshirojne të kenë më shumë kohë për të ndjekur hobet e tyre
Ata dëshirojne të mos kishin shef mbi koke
Ata dëshirojne të jenë shef i vetes tyre
Ata dëshirojne të shkojnë me pushime pa i kërkuar leje shefit
Ata dëshirojne të blejnë cdo gjë që ju nevoitet, pa pasur nevojë të kontrollojne gjithmonë etiketën e çmimit

… dhe LISTA e deshirave vazhdon…….!

JU CFARE DESHIRONI PER TE ARDHMEN TUAJ???
KONTAKTI:aidahidri@yahoo.it 0695565582


Fjalë Kyçe:
Statistika: 787 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi