Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

MUNDESI PUNESIMI

Euro

Përshkrimi

Nje nga kompanite lider ne 50 vende te botes ne fushen e Make UP dhe produkteve te saj, se fundmi zyrtarizon aktivitetin e saj edhe ne vendin tone. Duke qene se eshte nje kompani me themele te reja ketu ne vendin tone, shfaqen mundesi te reja punesimi te cilat pasohen nga disa karakteristika qe kushdo do i kerkonte. Pikerisht eshte ky fakte qe e bene te vecante kete vend pune, duke qene se dhe ritmi i vete punes, eshte i bazuar krejtesisht ne eksperienca te reja dhe inovative per vendin tone. Ja cilet jane disa nga karakteristikat qe e dallojne kete vend pune nga te tjerat :

1- Mundësi për të gjithë.
2- Ju nuk keni nevoje per eksperience pune.
3- Ju do keni gjithmon trainime dhe suport nga bashkpuntori juaj.
4- Ju nuk keni nevojë për investime (kryesore).
5- Ju nuk keni asnjë rrezik.
6- Ju nuk keni orare te percaktuara.
7- Ju mund te filloni punen PART time.
8- Ju nuk keni shefa mbi koken tuaj.
9- Eksperience e re ne fushen e marketingut.

Dhe ju serish mund te thoni qe “kjo eshte e pamundur”. Por JO, kjo gje eshte krejtesisht e mundur sepse i tere rrjeti i kompanise bazohet ne Multi-Level Marketing, qe do te thote se eshte nje marketing (reklame) me disa nivele, qe mund te arrihen nga te gjithe, dhe ne baze te nivelit te marketingut qe ju jeni behet dhe pagesa mujore. Por perse eshte kaq i rendesishem ky marketing ?

Arsyja e vetme eshte qe e gjithe kjo kompani kaq e madhe me kete shtrirje ne me shume se ne 50 vende te botes funksionin vetem me ane te marketingut dhe ju jeni aktoret kryesore te ketij marketingu.
Ne qofte se jeni te interesuar jeni te lutur te na kontaktoni ne adresen:fmgroup995@yahoo.com 0695565582


Fjalë Kyçe:
Statistika: 756 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

fm

TIRANE


08/06/2012 4:10 pm
Ofertat Më Të Shikuara