Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

MUNDESI PUNESIMI

Euro

Përshkrimi

Ju intereson qe duke konsumuar produktet tuaja te fitoni para?

Kompania F.M GROUP ALBANIA jua mundeson kete gje.

Vetem me nje abonim i cili kushton 39.90 euro qe dote thote blerje produktesh tek kompania jone ju do te keni akses qe cdo muaj te perfitoni produktet tuaja kozmetike dhe produktet per shtepi 42% me lire ,dhe gjithashtu me planin tone unik te marketingut ju do te fitoni dhe para .

BEHET FJALE PER PRODUKTE UNIKE DHE MARKA TE FAMSHME NGA NJE KOMPANI LIDER BOTEROR PERSA I PERKET PARFUMEVE ,KOZMETIKES ,DHE PRODUKTEVE FOR HOME.

Jane vetem 3 hapa qe duhet te ndiqni:
1-KONSUMONI PRODUKTET
2-BINDUNI PER CILESINE E TYRE
3-FLISNI ME TE TJERET QE TE BEJNE TE NJEJTEN GJE (DHE VETEM KAQ, JU SAPO FITUAT DISA LEKE EKSTRA)

NXITONI!!!!

SHPENZONI DHE KONSUMONI NE MENYRE TE ZGJUAR

PER TE PERFITUAR NGA KJO OFERTE KONTAKTONI NE:

CEL: 0695565582
fmgroup995@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 722 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

fm

TIRANE


08/07/2012 6:33 am
Ofertat Më Të Shikuara