Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Mundesi punesimi.

200 Euro

Përshkrimi

Shitje me pakicë
Përshkrimi i punës
Rregullat e arta te Shitjes

1) Njihi produktet qe shet.
2) Zgjeroje rrjetin tend te shitjes.
3) Gjithmone mbaje katalogun me vete,mund te takosh kliente potenciale kudo dhe ne cdo kohe.
4) Pergatite me kujdes prezantimin e produkteve dhe nda me te tjeret njohurite e tua mbi to-ofro mostrat per testim.
5) Trajtoje cdo klient si te vecante,perpiqu te kuptsoh shijet dhe nevojat e tyre.
6) Mos e mer nje refuzim si disfate,le te motivoje kjo per te ecur perpara

Perse ja vlen te behesh distributor i Grupit FM?

1) Nuk te duhet te investosh para per te krijuar biznesin tend, (mjafton te blesh nje kit prezantimi dhe nje parfum,qe do te jete mjeti yt i biznesit.
2) Mund te besh biznes ne cdo kohe edhe nese je jashte shtetit.
3) Porosite e tua procesohen dhe shperndahen shpejt nga qendra e shperndarjes ne diten e neserme te punes.
4) Do te jepen materiale te ndryshme marketingu qe jane te nevojshme per punen tende.
5) Nese behesh shites dhe sponsor i jashtezakonshem, ti do te kesh aksesne programe speciale motivuese ne menyre qe te rritesh me tej potencialin tend te fitimit.
Rruga jote drejt suksesit!
1) HAPI I PARE – Behu klient i pare i vetvetes-kurse ne blerje
2) HAPI I DYTE – Behu ekspert ! Shit dhe perfito.
3) HAPI I TRETE- Behu lider ! Krijo rrjetin tend te shperndarjes.
Kontakt:aidahidri@yahoo.it 0695565582


Fjalë Kyçe:
Statistika: 682 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi