Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Nga cdo qytet Kerkohen Menexhere dhe Agjente shitje

Kontakt

Përshkrimi

Nga cdo qytet Kerkohen Menexhere dhe Agjente shitje
Duke filluar nga fundi i ketij viti hyn ne treg nje linje e re kosmetike e pasur ne llojshmeri dhe ne kualitet dhe me cmime te kenaqshme.
Per kete arsye kerkohen ne te gjithe qytetet e Shqiperise Menaxher Shitje per produkte kosmetike te cilet duhet te njohin mire tregun dhe te kene eksperiencen e duhur ne kete fushe.

Puna konsiston:
-Blerjen nga ne te produkteve,dhe organizimin dhe shperndarjen e tyre ne zonen e tij te shperndarjes.
-Te mbaje kontaktet me klientet ne zonen e tij dhe te jete gjithmone ne kerkim te klienteve te rinj.
-Te promovoje produktet e reja.

Gjithashtu kerkohen dhe Agjent Shitje te pavarur te cilet mund te shesin si ne dyqanet e tyre ashtu dhe online produktet e blera nga ne.

Ofrojme :
-Marreveshje transparente dhe te njejte per te gjithe .
-Cilesi dhe shumllojshmeri te produkteve
-Cmime te lira dhe konkuruese per ti dhene mundesine te gjitheve, si juve ashtu edhe bleresve te jene te kenaqur .

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me e-mail cvkontakt@yahoo.com duke shkruar nje Cv te shkurter,te shoqeruar me foto, ku te paraqese nepermjet te tjerave pervojen qe ka dhe mundesite qe disponon per te fituar pozicionin e kerkuar te Menaxherit ose te Agjentit dhe te cilesoje se per cfare pozicioni eshte i interesuar. Ne muajin Nentor do nise seleksionimi dhe kontaktimi me cdo person te perzgjedhur.


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 778 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Nga cdo qytet Kerkohen Menexhere dhe Agjente shitje

Tirane / Shqiperi


19/10/2010 5:59 am


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara