Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

OFERTE PUNESIMI AFATGJATE JASHTE-SHTETIT

Kontakt

Përshkrimi

ANDE – LM sh.p.k. eshte nje Agjensi Private Punesimi dhe Rekrutimi me vendodhje ne Tirane – Shqiperi.
Sherbimet e saj fokusohen ne punesimin brenda & jashte Shqiperise – programe per eksperience pune & programe per profesione te vecanta– ndermjetesim per studime & kurse individuale, etj.

Ne vitin 2009, ANDE-LM shpk. vjen me oferten e mrekullueshme per punesim ne Lindjen e Mesme!
Vendet ofrohen me se shumti ne Dubai – kryeqytetin e Botes, dhe kontratat jane afatgjate me te drejte shtyerjeje!

Pozicionet e Punes:

– recepsion
– marredhenie me klientet
– menaxhim / marketing
– IT
– kamarier / banakier / specialist pijesh & koktejle
– shef kuzhine / ndihmes kuzhine
– lifeguard / bodyguard
– animacion
– ndertim
– infermieri
– kopshtari / agrikulture

KUSHTET PER APLIKIM:

1. Mosha: 19-35 vjec;

2. Diplome e shkolles se mesme (per pozicione te larta kerkohet dhe diplome universitare);

3. Njohuri te gjuhes Angleze, ne nivelin mesatar.

Apliko tani, duke derguar CV.n tende ne gjuhen shqip dhe anglish, me foto, ne adresen: info@ande-lm.com.al, dhe shkruaj “Punesim ne Lindjen e Mesme”…

Afati i Aplikimit: 07/Shtator/2009.


URL: http://ande-lm.com.al/
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 13450 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi