Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Oferte Punesimi Afatgjate ne Lindjen e Mesme

Kontakt

Përshkrimi

Oferte Punesimi :
ANDE – LM® sh.p.k. eshte nje Agjensi Private Punesimi dhe Rekrutimi me vendodhje ne Tirane – Shqiperi.

Sherbimet e saj fokusohen ne punesimin brenda & jashte Shqiperise – programe per eksperience pune & programe per profesione te vecanta– ndermjetesim per studime & kurse individuale, etj.

Ne vitin 2009, ANDE-LM shpk. vjen me oferten e mrekullueshme per punesim ne Lindjen e Mesme!
Vendet ofrohen me se shumti ne Dubai – kryeqytetin e Botes, dhe kontratat jane afatgjate me te drejte shtyerjeje!

POZICIONET E PUNES:
– recepsion
– marredhenie me klientet
– menaxhim / marketing
– Supervizor personeli
– IT
– Inxhinieri Fosfati / Nafte
– kamarier / banakier / specialist pijesh & koktejle
– shef kuzhine / ndihmes kuzhine
– lifeguard / bodyguard
– animacion
– ndertim
– infermieri
– kopshtari / agrikulture

KUSHTET PER APLIKIM:
1. Mosha: 19-35 vjec;
2. Diplome e shkolles se mesme per hoteleri-turizem dhe diplome e shkolles se larte per pozicionet te larta te menaxhimit dhe te inxhinierise;
3. Njohuri te gjuhes Angleze, ne nivelin mesatar;
4. Eksperienca e punes eshte nje plus.

Apliko tani, duke derguar CV.n tende ne gjuhen shqip dhe anglisht me foto, ne adresen: info@ande-lm.com.al, dhe shkruaj “Punesim ne Lindjen e Mesme”!

Afati i Aplikimit: 11/Shtator/2009.


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 3321 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Oferte Punesimi Afatgjate ne Lindjen e Mesme

Postuar Nga:

ANDE-LMr shpk

Tiranë/Albania


02/09/2009 12:36 pm


+355/42/229 724


Ofertat Më Të Shikuara