Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Oferte Punesimi Jashte Vendit

Kontakt

Përshkrimi

Per te gjithe ata qe jane te interesuar te punesohen jashte vendit ju lutemi te na dergoni me e-mail: shtetin ku do te punesoheni, profesionin qe kerkoni dhe nje CV me foto. Presim aplikime vetem prej personave qe e kane vendosur te punesohen jashte vendit.

E-mail: aplikimpunesim@yahoo.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3468 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi