Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohen 50 vende të lira pune në Tiranë!

00 Euro

Përshkrimi

Agjencia e Punësimit “WORK EVERYDAY” ju njofton për një mundësi të re dhe shumë të mirë punësimi!

Ofrohen 50 vende të lira pune nga një Kompani partnere e agjencisë sonë me qendër në Itali dhe me zyra përfaqësimi në disa qytete të Shqipërisë.
Qyteti i Punëdhënësit: Tiranë
Statusi juridik i kompanisë: Sha (shoqëri aksionere)
Pozicioni i punës: “Life Planer” (Agjent Marketingu)

Aplikantja duhet të plotësojë këto kritere:
1) Të ketë mbaruar studimet e larta ose të jetë në ndjekje të tyre,
2) Të jetë e komunikueshme.
3) Të jetë e paraqitshme.
Përbën favor: Eksperienca e punës, njohja e gjuhëve të huaja, sidomos ajo Italiane, njohja e termave bazë të marketingut, njohja e programeve bazë të kompjuterit. Kushte të mira pune dhe pagë e kënaqshme,por dhe bonuse shumë të mira në varësi të rezultateve. Rezultatet dhe performanca juaj bën të mundur rritjen në detyrë si dhe rritjen e pagës suaj!

Kliko në linkun e mëposhtëm që të aplikosh duke plotësuar formularin. http://www.zgroup.al/workeveryday/cv-online/
Shënim: (Aplikantët do të pranohen veç nëpërmjet aplikimit online)

Sugjeroja shoqërisë këtë mundësi punësimi!

__________________________________________________ _________________________
Adresa: Qendra e Biznesit “Karl Topia” kati i dytë, (pranë rrethrrotullimit të Zogut të Zi), Tiranë-Shqipëri. Web:www.zgroup.al www.workeveryday.al , facebook/apwe.al
Telefon: 00355445349987, Cel: 00355697227770, sms 00355682030707


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1242 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi