Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohen vënde pune në Lindjen e Mesme

Kontakt

Përshkrimi

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron vënde pune në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai), Qatar (DOHA), Kingdom of Saudi Arabia (Ryiadh), Kuwait (City), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).

Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave, si është Lindja e Mesme, mos ngurroni, por apliko në linkun
velaconsulting.al/apliko

· Pozicionet e punës ofrohen në fushat;

Accounting&Audit / Administration&Secretarial / Architecture
Catering, Food Services&Restaurants / Creative Arts&Design
Customer Service / Education&Teaching / Engineering-Petrochemical
Engineering-Civil&Construction / Engineering-Electronics&Telecom
Engineering-Mechanical&Aeronautical / Engineering-Petroleum, Mining&Marine
Engineering-Power&Heavy Electrical / Finance, Business Analysis&Consulting
General Management / Healthcare-Nursing & Other / Healthcare-Physician
HR, Recruitment&Training / Investment Management / IT-Network Admin.
IT – Software&Web Development / Journalism / Legal / Marketing, Advert.&PR
Police,military&security services / Purchasing&Procurement / Research&Dev.
Safety&Environment / Sales in Retail&Corporate / Telesales&Telemarketing
Translation / Transport, Logistics & Warehousing

Kriteret që duhet të plotësoni për të aplikuar janë :

· Duhet të jeni brenda moshës 18 – 35 vjeç,

· Preferohet eksperiencë pune e mëparshme

· Duhet të keni një nivel të mirë të njohjes së gjuhës angleze

· Nuk duhet të keni qënë, dhe nuk duhet të jeni aktualisht nën procedim penal nga organet e gjyqësorit (Dëshmia e Penalitetit).

· Kontrata ju ofrohet 1 – 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), me kushte shumë të mira pagese duke ju sponsorizuar vizën dhe lejen e punës, sigurimin shëndetësor gjatë periudhës së punësimit, koston e biletës së udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) drejt destinacionit të punë-dhënësit, strehimin tuaj në ambiente të përshtatshme, ushqim cilësor dhe sigurimin e dëmshperblimit financiar të përcaktuar në rast të prishjes në mënyrë të një-anshme të kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi nga ana e punë-dhënësit tuaj.

· Aplikimi:

Për të aplikuar duhet të dërgoni CV-në tuaj në gjuhën anglisht, e cila duhet të jetë e shoqëruar me 2 fotografi (fotoja nr. 1 të jetë me ngjyra dhe format pashaporte me sfond të bardhë me përmasa 6 x 4 cm & në foton nr. 2 të jeni të paraqitur në këmbë ballazi me sfond të bardhë dhe veshje sa më formale), në adresen e e-mail info@valaconsulting.al ose aplikoni nëpërmjet formularit në faqen velaconsulting.al

“Vela H. R. Consulting® ndërton suksesin e të ardhmes tuaj. Faleminderit që zgjodhët të bashkëpunoni me Vela H. R. Consulting®. Ju mirëpresim”.


URL: http://velaconsulting.al/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 475 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofrohen vënde pune në Lindjen e Mesme

Postuar Nga:

Vela Human Resources Consulting®

Adresa: Rruga "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri.


12/05/2014 6:14 am


+355 69 37 89 777


Ofertat Më Të Shikuara