Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohen vënde pune në “UAE (Dubai & Abu Dhabi), Qatar, K. Saudi Arabia , Kuwait, Oman, Bahrain”.

Kontakt

Përshkrimi

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Punësimi Ndërkombëtare, ofron vënde pune (urgjente), në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Doha), Kingdom of Saudi Arabia (Ryiadh), Kuwait (City), Oman (Muscat), Bahrain (Manama).

· Pozicionet e punës që ofrohen janë;

Menaxher Hotel / Bar / Restorant

Kamerierë (femra & meshkuj) / Hostess

Organizues eventesh / Kuzhinierë

Mirëmbajtes kryesor / Portier shtëpie

Trup-rojë dhe Kujdestarë Plazhi

Menaxher Burime Njerëzore (stafi)

Menaxher Projektesh Investimi

Konsulentë Pronash (real estate)

Drejtues Shitjesh (produkte karburantesh)

Sekretare / Ko-ordinatore / Recepsioniste zyre

Agjentë shitjesh & Profesionistë Marketingu

Nëse jeni në kërkim të një mundësie të artë punësimi, dhe ju pëlqen të zgjeroni eksperiencat tuaja në destinacionin e ëndrrave, siç është Lindja e Mesme, mos ngurroni, por apliko në linkun

http://velaconsulting.al/apliko

Kriteret që duhet të plotësoni për të aplikuar janë :
• Duhet të jeni brenda moshës 18 – 35 vjeç,
• Preferohet eksperiencë pune e mëparshme
• Duhet të keni një nivel të mirë të njohjes së gjuhës angleze
• Nuk duhet të keni qënë, dhe nuk duhet të jeni aktualisht nën procedim penal nga organet e gjyqësorit (Dëshmia e Penalitetit).

• Kontrata ju ofrohet 1 – 2 vjeçare (me të drejtë rinovimi), me kushte shumë të mira pagese duke ju sponsorizuar vizën dhe lejen e punës, sigurimin shëndetësor gjatë periudhës së punësimit, koston e biletës së udhëtimit me avion (vajtje-ardhje) drejt destinacionit të punë-dhënësit, strehimin tuaj në ambiente të përshtatshme, ushqim cilësor dhe sigurimin e dëmshperblimit financiar të përcaktuar në rast të prishjes në mënyrë të një-anshme të kësaj marrëveshjeje bashkëpunimi nga ana e punë-dhënësit tuaj.

Bonuse nga 135 $ deri në 50 % të pagës fillestare pas 6 muajve të parë, bazuar në performancën tuaj.

• Aplikimi:
Për të aplikuar duhet të dërgoni CV-në tuaj në adresen e e-mail info@valaconsulting.al
ose aplikoni nëpërmjet formularit në faqen http://velaconsulting.al/

NA GJENI EDHE NË https://www.facebook.com/www.velaconsulting.al

“Vela H. R. Consulting® ndërton suksesin e të ardhmes tuaj. Faleminderit që zgjodhët të bashkëpunoni me Vela H. R. Consulting®. Ju mirëpresim”.

Adresa: Rruga “Ismail Qemali”, Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri.


URL: http://velaconsulting.al/
Fjalë Kyçe:
Statistika: 501 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofrohen vënde pune në “UAE (Dubai & Abu Dhabi), Qatar, K. Saudi Arabia , Kuwait, Oman, Bahrain”. Ofrohen vënde pune në “UAE (Dubai & Abu Dhabi), Qatar, K. Saudi Arabia , Kuwait, Oman, Bahrain”.

Postuar Nga:

Vela Human Resources Consulting®

Adresa: Rruga "Ismail Qemali", Qendra Tregtare Aleksandria, Kati i 2, Vlorë, Shqipëri.


16/05/2014 11:09 am


+355693789777


Ofertat Më Të Shikuara