Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohet Nje Vend Pune Ne Agjensi Udhetimesh

Kontakt

Përshkrimi

Kantidati/ja duhet te plotesoje keto kritere

Te kete mbaruar studimet e larta mundesisht ne deget juridik ose gjuhet e huaja ,si gjuhe kryesore anglisht dhe gjuhe e dyte gjermanisht.
Te kete formim te pergjithshem.
Te perdore shume mire kompjuterin dhe internetin.
Te jete person i shkathet dhe i komunikueshem.

Te interesuarit te dergojne cv
British Travel Agency

Rruga e Durresit
tek Blloku i Ambasadave
ngjitur me BKT
Tel: 00355 (0) 4 262141
cel: 00355 (0) 68 2078075
british_travel.al@hotmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2578 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

British Travel Agency

Shqiperi


17/08/2009 1:48 pm


00355 (0) 4 262141


Ofertat Më Të Shikuara