Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohet pune nga Shtepia

Euro

Përshkrimi

Tirane, ofrohet pune nga shtepia
PUNO NGA SHTEPIA ME INTERNETIN

Kompani multinacionale kerkon bashkepunetore per te drejtuar nje aktivitet fitimprures nga shtepia nepermjet internetit, me miliona kliente ne te gjithe boten. Nuk kerkohet eksperience specifike pasi te interesuarit do te kene ne dispozicion te gjithe informacionin dhe suportin e nevojshem nga konsulente eksperte ne kete fushe. Cfare ju duhet?

* Nje kompjuter
* lidhje me internetin
* njohuri te gjuhes italiane
* aftesi organizative
* motivim
* perkushtim

Per informacion me te gjere me kontaktoni ne adresen E-mail: mbasha67@gmail.com
ose mund te vizitoni faqen e webit: www.ilbusinessonline.com/vip-basha.htm
Regjistrimi behet me dy hapa, thjesht ndiqni udhezuesin.

Cel. : 0693956676


URL: www.ilbusinessonline.com/vip-basha.htm
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3625 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi