Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohet pune PART-TIME nga shtepia

500 Euro

Përshkrimi

Kjo eshte nje oferte qe po shperndahet ne internet me ritme te larta ne te gjithe boten . Ja si qendron puna :

Bizneset na paguajne ne qe te permiresohen fale nevojave te klienteve dhe ne ju paguajme ju per te bere keto sondazhe nga 1 – 25 $ duke variuar nga gjatesia dhe koha qe duhet.

Nuk ka orare pune, ju do te paguheni per cdo sondazh qe beni dhe do te keni sondazhe te reja gjithmone nga database yne

Kjo eshte nje mundesi punesimi nga shtepia, nuk do te pasuroheni por mund te fitoni rreth 300$ / muaj me shume pak perpjekje.

TO REGISTER copy and paste the link below :

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=BrokenAngel


Fjalë Kyçe:
Statistika: 3158 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi