Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofrohet pune per operator/e

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkone te punesoje operator/e call center.
Te interesuarit duhet:
-Te kene njohuri te mira te gjuhes italiane.
-Te kene pasur eksperience pune te meparshme ne call center.
Ne rast mungese eksperience duhet te keni njohuri shume te mira te gjuhes Italiane
Nese jeni te rinj plot deshire dhe vullnet per te punuar Pro Marketing eshte zgjidhja me e mire.
Nje kompani lider ne treg .
Ne ofrojme pagesen me te larte te tregut .
Ne gjithashtu ofrojme kontrate te rregullt pune dhe orar fleksibel pune.
Nese synoni rritje profesionale, ne jemi celesi juaj drejt suksesit.
Jeni te mirepritur!
Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane
Cell : 0689026875
Filiali 2: Rruga “Muhamet Gjollesha” tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel
Doro City, Tirane
Cell: 0689095201
Filiali 3: Rruga Kamber Sejdini , kompleksi “Dardanet” , Elbasan
Cell: 0689098584


Fjalë Kyçe:
Statistika: 440 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”,Tirane


13/03/2014 5:12 am


0689026875


Ofertat Më Të Shikuara