Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune Inxhinier

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofrohet vend pune Inxhinier
PESPA IMOBILIARE pjese e PESPA GROUP, kerkon te punesoje nje
Inxhinier me orar te plote pune.
Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

-Te kete mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
-Te njohe programet inxhinierike.
-Preferohet te kete eksperience pune ne sektorin e konstruksioneve te fasadave dhe aluminit.
-Te njohe minimalisht 2 gjuhe te huaja.
-Te kete patente te klasit B.

Paga baze dhe bonuse ne varesi te punes se kryer.

Personat e interesuar mund te dergojne CV me fotografi ne shqip tek adresa e E-mailit: pespa.imobiliare@yahoo.com ku te percaktohet pozicioni i punes per te cilin aplikohet.
Vetem personat e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen.

Kandidatet e perzgjedhur do t’i nenshtrohen nje faze trajnimi 1 mujore prane kompanise PESPA kundrejt 1 page fillestare. Kandidati i perzgjedhur pas kesaj faze do te punesohet menjehere prane kompanise PESPA ne pozicionin perkates.

Tel. : 0035544303666

Cel. : 00355692068686


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1004 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofrohet vend pune Inxhinier

Tirane / Shqiperi


04/11/2010 3:06 pm


00355692068686


Ofertat Më Të Shikuara