Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune Inxhinier

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofrohet vend pune Inxhinier
PESPA IMOBILIARE pjese e PESPA GROUP, kerkon te punesoje nje Inxhinier me orar te plote pune.
Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

-Te kete mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
-Te njohe programet inxhinierike.
-Preferohet te kete eksperience pune ne sektorin e konstruksioneve te fasadave dhe aluminit.
-Te njohe minimalisht 2 gjuhe te huaja.
-Te kete patente te klasit B.

Paga baze dhe bonuse ne varesi te punes se kryer.

Personat e interesuar mund te dergojne CV me fotografi ne shqip tek adresa e E-mailit: pespa.imobiliare@yahoo.com.
Vetem personat e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen.

Kandidatet e perzgjedhur do t’i nenshtrohen nje faze trajnimi 1 mujore prane kompanise PESPA kundrejt 1 page fillestare. Kandidati i perzgjedhur pas kesaj faze do te punesohet menjehere prane kompanise PESPA ne pozicionin perkates.

Tel. : 0035544303666

Cel. : 00355692068686
klikoni foton për ta zmadhuar

__________________

PESPA/IMOBILIARE
Sheshi Willson,Rr. Sami Frasheri, P.1, Sh.1, Ap.1
Tirana – Albania
Tel./Fax: +355 (0) 4 43 03 666
Mob: +355 (0) 69 20 68 686
E-mail: pespa.imobiliare@yahoo.com
Web: www.pespagroup.com/shq/imobiliare


URL: www.pespagroup.com/shq/imobiliare
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 884 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi