Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune Koordinatore e marredhenieve te jashtme

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofrohet vend pune Koordinatore e marredhenieve te jashtme
PESPA IMOBILIARE pjese e PESPA GROUP, kerkon te punesoje per vendin vakant te punes, nje punonjes/e ne pozicionin: Koordinator/e te Marredhenieve Me Jashte ne fushen e Import-Exportit.
Kandidati/ja duhet te plotesoje keto kushte:

-Te njohe dhe te perdori shume mire internetin per te hulumtuar informacionin e kerkuar.
-Te dije te shkruaj dhe te komunikoje rrjedhshem ne anglisht dhe nje gjuhe tjeter te huaj (preferohet frengjisht).
-Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik, dega Administrim Biznesi.

Paga baze dhe bonuse ne varesi te punes se kryer.

Personat e interesuar mund te dergojne CV me fotografi ne shqip tek adresa e E-mailit: pespa.imobiliare@yahoo.com.
Vetem personat e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen.

Kandidatet e perzgjedhur do t’i nenshtrohen nje faze trajnimi 1 mujore prane kompanise PESPA kundrejt 1 page fillestare. Kandidati i perzgjedhur pas kesaj faze do te punesohet menjehere prane kompanise PESPA ne pozicionin perkates.
klikoni foton për ta zmadhuar

__________________

PESPA/IMOBILIARE
Sheshi Willson,Rr. Sami Frasheri, P.1, Sh.1, Ap.1
Tirana – Albania
Tel./Fax: +355 (0) 4 43 03 666
Mob: +355 (0) 69 20 68 686
E-mail: pespa.imobiliare@yahoo.com
Web: www.pespagroup.com/shq/imobiliare


URL: www.pespagroup.com/shq/imobiliare
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 757 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofrohet vend pune Koordinatore e marredhenieve te jashtme

Tirane / Shqiperi


25/10/2010 5:53 am


+355 (0) 69 20 68 686


Ofertat Më Të Shikuara