Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune operator/e

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkone te punesoje operator/e call center.
Te interesuarit duhet:
-Te kene njohuri te mira te gjuhes italiane
-Te kene pasur eksperience pune te meparshme ne call center
Nese jeni te rinj plot deshire dhe vullnet per te punuar Pro Marketing eshte zgjidhja me e mire.
Nje kompani lider ne treg dhe ne bashkepunim te drejtperdrejt me Vodafone Italia.
Ne ofrojme pagesen me te larte te tregut per momentin qe varion nga 230 leke deri ne 290 leke ora.
Ne gjithashtu ofrojme kontrate te rregullt pune, bonuse mujore dhe orar fleksibel pune.
Jeni te mirepritur!
Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”
Cell : 0689026875
Filiali 2: Rruga “Muhamet Gjollesha” tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel Doro City
Cell: 0689095201


Fjalë Kyçe:
Statistika: 498 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa : Rr “Sami Frasheri”, Pallati Tekno – Projekt, ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi


03/01/2014 5:43 am


Cell : 0689026875/0689095201


Ofertat Më Të Shikuara